6. Turniej Orlika o Puchar Premiera RP rozegrany!

16 września 2015 r. na boisku wielofunkcyjnym w Krzyżanowicach odbył się 6. Turniej Orlika o Puchar Premiera RP. Impreza została zorganizowana przez OKSiR Wisznia Mała oraz animatora boiska – Łukasza Szewczaka.

Gości oraz zawodników przywitał Wójt Gminy Wisznia Mała – Jakub Bronowicki. Do rywalizacji przystąpiły drużyny ze szkół podstawowych w Wiszni Małej, Szewcach oraz Krynicznie. Mecze zostały rozegrane systemem ligowym czyli „każdy z każdym”. Słoneczna pogoda zachęcała zawodników do gry. Po zakończeniu rozgrywek wyłoniono zwycięską drużynę. Najlepszy okazał się zespół ze szkoły podstawowej w Krynicznie, drugie miejsce zajęli uczniowie z Szewc, a trzecie z Wiszni Małej. Pozostałe dwie drużyny z Kryniczna otrzymały puchary oraz dyplomy za udział w turnieju. Statuetka dla najlepszego zawodnika powędrowała w ręce Wiktora Ulatowskiego – ucznia Zespołu Szkół w Krynicznie. Każda ze szkół otrzymała puchar oraz komplet piłek ufundowane przez Gminę Wisznia Mała, a każdy z uczestników dyplom oraz opaskę odblaskową ufundowane przez Szkolny Związek Sportowy. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach!