Dożynki gminne już 26 sierpnia w Wiszni Małej!

Wójt Gminy Wisznia Mała Jakub Bronowicki oraz Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji zapraszają na gminne dożynki. Tegoroczne święto plonów odbędzie się 26 sierpnia na terenie boiska w Wiszni Małej. Program będzie bardzo bogaty, a gwiazda imprezy to wyjątkowo popularna grupa disco polo Piękni i Młodzi. Grupa ma na koncie m. in. takie przeboje jak „Ona jest taka cudowna” (51 mln wyświetleń na YouTube) czy „Kocham się w Tobie”.

Na dużej scenie zobaczymy m. in. lokalne talenty, grupę Prognoza na życie, a także zespoły muzyczne działające pod egidą Ośrodka Kultury i Sportu w Wiszni Małej. Ponadto sołectwa wezmą udział w tradycyjnym turnieju, a wszyscy zainteresowani będą mogli wykupić los loterii fantowej. Wydarzenie zakończy się huczną zabawą taneczną.

Tradycyjnie, podczas dożynek, lokalni producenci będą mogli wystawić na sprzedaż swoje produkty. Już teraz Ośrodek Kultury zaprasza zainteresowanych wystawców do kontaktu. Wydarzenie poprowadzi Anna Wojtas, która prowadziła również ubiegłoroczne święto plonów w Szymanowie.

Sponsorem tegorocznych dożynek jest firma Gaz-System S.A.

Udostępnij znajomymShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

ul. Szkolna 1 55-114 Wisznia Mała

71 312 70 76

oksir@wiszniamala.pl

Media Społecznościowe