I Rajd Nordic Walking Studentów UTW „Poznaj Ziemię Obornicką”

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Rajdzie Nordic Walking Studentów UTW „Poznaj Ziemię Obornicką” organizowanym przez Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Atena”.

Data i miejsce: 26 WRZESIEŃ 2015 r. (sobota), rejestracja uczestników od godz. 9:00 na terenie Targowiska „MÓJ RYNEK” w Obornikach Śląskich. Parking i wjazd od strony ul. Powstańców Wielkopolskich.

Koszt: 30zł

Organizator zapewnia ubezpieczenie uczestników NNW, opiekę medyczną, poczęstunek (drożdżówka + woda mineralna) podczas odpoczynku w Osoli, ciepły posiłek, kawa, herbata na zakończenie Rajdu,  przewóz uczestników autokarem z Bagna do Obornik Śląskich, znaczek rajdowy, certyfikat uczestnictwa oraz pamiątki rajdowe.

Zgłoszenia: Maria Idzikowska, tel. 503 045 633

TRASA RAJDU:

– godz.09 : 45 – powitanie uczestników
– godz.10 : 00 – wymarsz na trasę w kierunku Osoli ( droga częściowo asfaltowa, w przeważającej części droga leśna, szlak czerwony) – 5 km
– godz.11:15 – odpoczynek na placu biesiadnym w Osoli, spotkanie z przedstawicielami Społecznego Stowarzyszenia Wiejskiego „Okolice” w Osoli
– godz. 12:15 – wymarsz na trasę w kierunku Bagna ( droga leśna i asfaltowa przez miejscowości ) – odległość ok.5 km.
– godz. 13:30 – spotkanie uczestników przy Pałacu – siedzibie Wyższego Seminarium Duchownego Salwatorianów w Bagnie. Zwiedzanie Pałacu i Parku, poznanie historii Bagna (spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia „Razem dla Bagna” ).
– godz.14:30 – poczęstunek , wręczenie certyfikatów uczestnictwa,
– godz.15:00 – 15:30 – zakończenie Rajdu.

Regulamin Rajdu

Tagi    

Powiązane artykuły

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

ul. Szkolna 1 55-114 Wisznia Mała

71 312 70 76

oksir@wiszniamala.pl