Kilka wskazówek dot. Pucharu Polski w Dog Trekkingu

Jak zawsze przed imprezą przypominamy kilku rzeczach:

1. Zabierzcie książeczkę zdrowia psa z aktualnymi szczepieniami
2. Skompletujcie obowiązkowy ekwipunek.
3. Jeśli ktoś może zdecydowanie lepiej zgłosić się w piątek, wtedy w sobotę wystarczy przyjść od razu na odprawę techniczną. Prosimy aby osoby odbierające numer startowy w sobotę przyjechały możliwie najwcześniej – nie chcemy aby w trakcie ostatnich 10 min pracy biura stawiło się kilkadziesiąt osób – może to opóźnić start. Biuro zawodów jest czynne do godziny 9.30
4. Po rejestracji w biurze zawodów w namiocie Fitmina oraz namiocie Merrella będą czekały na Was gadżety (przysmaki dla psów, chusty itp.)
5. Rzeczy oczywista: Bezwarunkowo sprzątamy po swoich psach w strefie bazy imprezy oraz na terenie zabudowanym Gminy.
6. Po otrzymaniu map i kart w pierwszej kolejności podpisujemy karty zawodnika
7. Pierwsze 900 metrów uczestnicy pokonują za samochodem – pilotem. Obowiązuje zakaz wyprzedzania auta aż do wyraźnego sygnału. Wyprzedzenie samochodu jest równe dyskwalifikacji.
8. Na wszystkich punktach kontrolnych za wyjątkiem pierwszych dwóch będą hasła i perforatory (dwa pierwsze tylko hasła, perforator to dziurkacz do karty zawodnika)
9. Możliwe są kontrole weterynaryjne na trasie. Jeśli zostaniesz o to poproszony przez lekarza weterynarii musisz zwolnić lub zatrzymać się.
10. Na karcie zawodnika będą widniały telefony awaryjne. Korzystamy z nich tylko, gdy dzieje się coś poważnego u człowieka i niepokojącego u psa.
11. Na mecie oddajemy podpisaną kartę zawodnika, mapę i numer startowy.
12. Po przyjściu z trasy będzie na was czekał posiłek regeneracyjny w wersji mięsnej i bezmięsnej.
12. Podczas dekoracji na wszystkich czekają dyplomy.
13. Po dekoracji odbędzie się losowanie nagród. Nieobecnym nagrody przepadają. Losujemy buty i plecak Merrella, suplementy Fitmina.
14. Najważniejsze: do Wiszni przyjeżdżamy bawić się, więc pamiętamy o uśmiechu na twarzy i takim tempu na trasie, które będzie sprawiało przyjemność Waszym psom i Wam!

http://www.dogtrekking.com.pl/

Tagi    

Powiązane artykuły

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

ul. Szkolna 1 55-114 Wisznia Mała

71 312 70 76

oksir@wiszniamala.pl