Koncert – Walentynki z Fisheclectic


OKSiR Wisznia Mała serdecznie zaprasza wszystkich zakochanych w dobrej muzyce na Walentynki z Fisheclectic. Koncert odbędzie się 13 lutego 2016 r. w świetlicy w Krynicznie.

Zespoł Fisheclectic tworzy małżeństwo muzyków, wokalistów, kompozytorów i producentów muzycznych Joanna i Łukasz Kupczyńscy, oraz grający z nimi gitarzysta Michał Dziuba.

Zanim stworzyli swój małżeński projekt, Joanna i Łukasz Kupczyńscy nagrali dwie płyty z zespołem MU 24/7, „Obyś rozdarł niebiosa i zstąpił” oraz „W noc i w dzień”. Muzycy grali w wielu muzycznych kolaboracjach i współpracowali z wieloma muzykami. Łukasz Kupczyński wystepował i nagrywał z zespołem TGD, Mate.O Akustyczny, był wokalistą zespołu Traktor oraz liderem zespołu El Shaday, z którym występował na festiwalach i wygrywał konkursy ogólnopolskie.

W 2012 roku Asia i Łukasz zadebiutowali jako Fisheclectic, wydając płytę „Wejdź”, tematycznie inspirowaną Pieśnią nad Pieśniami, a muzycznie zachowaną w klimacie alternatywnego pop z elementami muzyki akustycznej. 6 maja, 2015 pojawiła się ich nowa płyta – Biorę Ciebie, na której znajdują się utwory takie jak: Chcę widzieć Cię i Ucisz się.

Skład zespołu:

Joanna Kupczyńska – śpiew, instrumenty klawiszowe
Łukasz Kupczyński – Śpiew, skrzypce elektryczne, mandolina, gitara basowa, kontrabas, instrumenty klawiszowe
Michał Dziuba – gitara elektryczna, gitara akustyczna

Kiedy: 13.02.2016 (sobota)
Godz: 1830
Gdzie: Świetlica w Krynicznie
Bilety: Uczniowie/studenci: 10zł, osoby dorosłe: 15zł
(Zapisy oraz rezerwacja biletów w OKSiR do 12.02.2016)


 

Powiązane artykuły

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

ul. Szkolna 1 55-114 Wisznia Mała

71 312 70 76

oksir@wiszniamala.pl