Najmłodsi spędzili ferie z OKSiRem

Przez dwa tygodnie ferii dzieci z Wiszni Małej codziennie, przez cztery godziny, spędzały czas na zajęciach w Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji. 

Najczęściej dzień zaczynał się od filmu oraz wspólnego grania na komputerach podczas tzw. retro grania. Dzięki tym zajęciom najmłodsi mogli poznać gry komputerowe, w które w młodości grali ich rodzice (m.in. Super Mario czy Czołgi). W programie były też zajęcia sportowe, które prowadził koordynator ds. sportu Piotr Adamczyk oraz taneczne, które prowadził Marek Hajduk (na co dzień prowadzi on zajęcia taneczne dla mieszkańców gminy w Psarach, Krzyżanowicach oraz Wiszni Małej).

Zajęcia teatralne z Aliną Proskin-Adamczyk

Ponadto dzieci spędzały czas na zajęciach bibliotecznych, plastycznych, teatralnych i muzycznych. Wyjątkowymi dniami były środy, w które odbywały się wycieczki (Magiczny Teatr Muzyczny we Wrocławiu oraz Kreatywny Ośrodek Multimedialny w Miliczu). Ferie zakończyły się hucznie i z przytupem – w Piotrkowiczkach odbył się prawdziwy karnawałowy bal dla dzieci!OKSiR Wisznia Mała regularnie proponuje dzieciom zajęcia w czasie, gdy szkoły mają przerwę. Podobna akcja na pewno powróci w wakacje.

Zajęcia teatralne z Aliną Proskin-Adamczyk

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

ul. Szkolna 1 55-114 Wisznia Mała

71 312 70 76

oksir@wiszniamala.pl