Spotkanie informacyjne „Kultura na Zakręcie”

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w ramach realizacji projektu „Kultura na Zakręcie” dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne”. 

W ramach I etapu przeprowadzona zostanie diagnoza inicjatyw kulturalnych mieszkańców gminy Wisznia Mała, a następnie najciekawsze wnioski zostaną zrealizowane przez OKSiR wspólnie z autorami tych projektów. W ramach działań projektowych OKSiR ogłosi konkurs na realizację od 3 do 7 najciekawszych inicjatyw kulturalnych na terenie gminy Wisznia Mała.

W tym celu wszystkich zainteresowanych współpracą w odkrywaniu lokalnych procesów kulturotwórczych zapraszamy na spotkanie informacyjne w dniu 18.03.2015r. (środa) o godz. 18.00 do sali konferencyjnej OKSiR. Spotkanie poświęcone będzie przedstawieniu założeń programu „Dom Kultury +Inicjatywy Lokalne”. Podczas spotkania zaprezentujemy harmonogram warsztatów diagnostyczno­-animacyjnych, które przeprowadzone zostaną wraz z Fundacją Wspierania Rozwoju Lokalnego „Moja Przestrzeń” oraz przedstawimy wstępny terminarz naboru wniosków.

Zainteresowanych zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej Narodowego Centrum Kultury www.nck.pl , na której znajduje się obszerna informacja dotycząca szczegółów programu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne”.

Udostępnij znajomymShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Powiązane artykuły

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

ul. Szkolna 1 55-114 Wisznia Mała

71 312 70 76

oksir@wiszniamala.pl

Media Społecznościowe