Wyjście do Capitolu na Musical „Trzej Muszkieterowie”


Zapraszamy do wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol na musical pt. „Trzej Muszkieterowie”. Wyjście odbędzie się 15 kwietnia. Mamy dla Państwa 22 bilety w cenie 50 zł oraz 6 biletów w cenie 60 zł.

Kiedy: 15.04.2016 r.
Godz: 19:00
Gdzie: Teatr Muzyczny Capitol
Bilety: 50 zł oraz 60 zł

 TRZEJ MUSZKIETEROWIE

Znana fabuła w nowej, musicalowej odsłonie, ze świetną muzyką Krzesimira Dębskiego, pełna emocjonujących zwrotów akcji i widowiskowych walk szermierczych. Libretto i piosenki Konrada Imieli i Marka Kocota zawierają wszystkie ważne wątki powieści Aleksandra Dumasa: przyjaźń Atosa, Portosa, Aramisa i d’Artagnana, mroczną postać Milady, intrygę kardynała Richelieu i historię słynnych diamentowych spinek królowej Anny Austriaczki.

Akcja spektaklu rozpoczyna się 20 lat po wydarzeniach opisanych w książce, ale nie kieruje się tropami kolejnych powieści cyklu. Historię muszkieterów wywoła z przeszłości Planchet, dawny sługa d’Artagnana, dziś mistrz krawiecki, opowiadając przybyłemu doń młodemu klientowi o niegdysiejszych wartościach: honorze, lojalności i przyjaźni.

To opowieść o świecie, w którym „brunatny kolor miała ziemia zroszona krwią muszkieterów, a drogie koronki zdzieraliśmy z dekoltów pięknych dam, ku ich wielkiej uciesze. Ale droższe od wszystkich koronek były honor, odwaga i przyjaźń. Bo jeden walczył za wszystkich, a wszyscy za jednego!”

Premiera 10 października 2015 na Dużej Scenie w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu!

http://www.teatr-capitol.pl/pl/muszkieterowie

Tagi     ,

Powiązane artykuły

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

ul. Szkolna 1 55-114 Wisznia Mała

71 312 70 76

oksir@wiszniamala.pl