Akademia Siatkówki w Gminie Wisznia Mała!

Akademia Siatkówki Kadziewicz, Siezieniewski, Dobrowolski ma nowy oddział, który otwiera się właśnie w naszej gminie. Od początku października w obiektach Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi Śląskiej w Krynicznie rozpoczną się zajęcia dla najmłodszych adeptów piłki siatkowej. Zajęcia odbywać się będą we wtorki i piątki o godz 15.30.

Sami mistrzowie mówią o swoim projekcie:

„Rozpoczynamy projekt Akademia Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski. Całe nasze życie poświęciliśmy zawodowemu uprawianiu tej dyscypliny. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobytemu na krajowych i zagranicznych boiskach zamierzamy pokazać najmłodszym, jak piękną przygodę mogą przeżyć, kiedy połączą swoje życie ze sportem. Chcemy pokazać Rodzicom i ich pociechom, jak zabawa w sport pomaga w procesie wychowawczym oraz stymuluje rozwój psychomotoryczny. Rywalizacja oraz współpraca w grupie to cechy tak bardzo pożądane w kolejnych etapach życia.Projekt Akademii ma mocne podstawy dydaktyczne. Pracujemy z wykształconą kadrą na bazie materiałów i systemu wypracowanego przez Polski Związek Piłki Siatkowej, z którego wyrośli aktualni Mistrzowie Świata. Naszym celem jest aktywizacja dzieci i młodzieży. Pragniemy, żeby dzieci uczestniczące w projekcie czuły radość i satysfakcje nie tylko podczas zajęć w Akademii, lecz również wykorzystywały sport oraz aktywność fizyczną jako świetną formę spędzania wolnego czasu.”

Łukasz Kadziewicz

Siatkarz, urodzony 20.09.1980r. w Dobrym Mieście. Związany przez wiele lat  z Warmią i Mazurami, grający na pozycji środkowego. Wieloletni Reprezentant Polski (178 A). Dwukrotny olimpijczyk oraz wicemistrz Świata z 2006 r. Za wybitne osiągnięcia sportowe otrzymał od Prezydenta RP odznaczenie  –  Złoty Krzyż Zasługi. Posiadający instruktorską klasę trenerską. Autor magazynu sportowego „Kadziu Project”, który powstał we współpracy z telewizją Polsat Sport i przedstawia piłkę siatkową „od kuchni”. Obecnie jest związany prywatnie z Dolnym Śląskiem a zawodowo ze stacją Polsat Sport.

Paweł Siezieniewski

Siatkarz, urodzony 27.12.1981r. w Olsztynie. Związany przez wiele lat z Warmią i Mazurami, grający na pozycji przyjmującego. Były Reprezentant Polski (38 A). Reprezentujący  wiele klubów najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Z wykształcenia mgr Pedagogiki. Posiadający instruktorską klasę trenerską. Obecnie związany zawodowo i prywatnie z Dolnym Śląskiem.

Maciej Dobrowolski

Siatkarz, urodzony 19.03.1977r. w Olsztynie, , grający na pozycji rozgrywającego. Wielokrotny Mistrz Polski i Austrii, zdobywca Pucharów Polski oraz medalista europejskich Pucharów.Klubowy wicemistrz Świata. Zawodnik klubów polskich i zagranicznych. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Z wykształcenia mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka. Absolwent Studiów Podyplomowych na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Studiów Podyplomowych na kierunku Przygotowanie Pedagogiczne.  Posiadający I Państwową klasę trenerską. Obecnie  zawodowo i prywatnie związany z Warmią i Mazurami

Więcej informacji na stronie http://akademiasiatkowki.eu/.

Udostępnij znajomymShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print
Tagi     , ,

Powiązane artykuły

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

ul. Szkolna 1 55-114 Wisznia Mała

71 312 70 76

oksir@wiszniamala.pl

Media Społecznościowe