Świetlice

swietlice v1

Na terenie gminy Wisznia Mała znajduje się wiele świetlic, w których organizowane są zajęcia dla dzieci i młodzieży. Wszystkie świetlice są wynajmowane na organizację imprez rodzinnych i okolicznościowych, w tym wesela. W celu wynajmu świetlicy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 71 312-70-76 lub osobiste zgłoszenie się do OKSiR w godzinach otwarcia.

CENNIK WYNAJMU ŚWIETLIC

Świetlice w Gminie Wisznia Mała


Świetlica w Krynicznie

ul. Parkowa 6

Sala ze sceną. Możliwość wynajmu sali na imprezy okolicznościowe na 120 osób: wesela, rocznice itp. W odległości około 300m znajduje się Kościół.


Świetlica w Ligocie Pięknej

ul. Główna 19

Sala z kominkiem i niewielką sceną na orkiestrę. Możliwość wynajmu sali na imprezy okolicznościowe, kameralne i rodzinne na 60 osób.


Świetlica w Malinie

ul. Główna 91

Sala z kominkiem. Możliwość wynajmu sali na imprezy okolicznościowe i rodzinne na 70 osób.


Świetlica w Pierwoszowie

ul. Wierzbowa 2

Nowa świetlica oddana do użytku w 2022 r. Budynek składa się z wielofunkcyjnej sali, zaplecza kuchennego i  węzła sanitarnego. Możliwość wynajęcia na uroczystości rodzinne na ok. 60 osób.


Świetlica w Piotrkowiczkach

ul. Spacerowa 62

Sala ze sceną i zamontowanym systemem oświetlenia. Możliwość wynajmu sali na imprezy okolicznościowe na 120 osób: wesela, rocznice itp. W odległości ok. 50 m znajduje się Kościół.


Świetlica w Strzeszowie

ul. Osiedlowa 13

Nowa świetlica oddana do użytku w 2020 r. Możliwość wynajęcia na uroczystości rodzinne na ok. 80 osób.


Świetlica w Szewcach

ul. Sportowa 1

Pięknie położona świetlica w bezpośrednim sąsiedztwie boiska sportowego. Sala posiada niewielki podest dla orkiestry i jest przeznaczona na małe wesela i przyjęcia rodzinne, może pomieścić 60 osób.


Świetlica w Szymanowie

ul. Lipowa 1

Sala ze sceną. Możliwość wynajmu sali na imprezy okolicznościowe na 170 osób: wesela, rocznice itp. Świetlica położona jest w przepięknym zabytkowym parku. Blisko Wrocławia – dojazd autobusem podmiejskim 908.


Świetlica w Wysokim Kościele

ul. Cicha 7

Świetlica położona na wzgórzu, skąd roztacza się piękny widok na panoramę Wrocławia i okolic. Posiada niewielką salę na około 30 osób – z przeznaczeniem na komunie, kameralne spotkania w niewielkim gronie. Świetlica jest po generalnym remoncie pięknie wyposażona.


Świetlica w Ozorowicach

ul. Spacerowa 8

Świetlica po remoncie, przeznaczona na niewielkie uroczystości rodzinne i przyjęcia. W świetlicy odbywają się zajęcia środowiskowe dla dzieci i młodzieży.


Świetlica w Mienicach

Mienice, ul. Lipowa 16

Nowa świetlica oddana do użytku w 2014 r. W świetlicy odbywają się zajęcia środowiskowe dla dzieci i młodzieży. Możliwość wynajęcia na małe uroczystości rodzinne na ok. 50-60 osób.


Świetlica w Krzyżanowicach

ul. Parkowa 17

Nowa świetlica oddana do użytku w 2015 r. W świetlicy działa m. in. Punkt Biblioteczny Gminnej Biblioteki Publicznej w Wisznia Małej. Możliwość wynajęcia na uroczystości rodzinne na ok. 50-60 osób.


Świetlica w Rogożu

ul. Parkowa 82

Nowa świetlica oddana do użytku w 2015 r. Możliwość wynajęcia na uroczystości rodzinne na ok. 50-60 osób.


Sala Spotkań w Psarach

ul. Długa 10a

Nowa sala spotkań oddana do użytku w 2017 r. Możliwość wynajęcia na uroczystości rodzinne na ok. 40 osób.


Świetlica w Machnicach

Machnice 4a

Nowa sala spotkań oddana do użytku w 2022 r. Możliwość wynajęcia na uroczystości rodzinne na ok. 60 osób.


Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

ul. Szkolna 1 55-114 Wisznia Mała

71 312 70 76

oksir@wiszniamala.pl