Gminny Dzień Dziecka 2 czerwca w Wiszni Małej!

Zapraszamy na Gminny Dzień Dziecka! Wydarzenie odbędzie się na boisku sportowym w Wiszni Małej.

Rozpoczynamy o 14:00 paradą „Młoda Polska” z okazji stulecia odzyskania niepodległości. Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkich mieszkańców, a marszowi towarzyszyć będzie Gminna Orkiestra Dęta.

Na dużej scenie zaprezentują się młode talenty z różnych dziedzin kultury (taniec, śpiew, aktorstwo), posłuchamy Wiszeńskich Debiutów – śpiewasz i chcesz pokazać swój talent? Zgłoś się i wystąp na dużej scenie!

Usłyszymy również wyjątkowy koncert uczestników projektu Wiszeńskie Talenty. W zeszłym roku młodzi ludzie z Wiszni Małej trenowali pod okiem profesjonalistów, a następnie nagrali płytę w studio. 2 czerwca to dzień gdy będziemy mogli usłyszeć ich na żywo!

O 19:00 zapraszamy na niesamowity spektakl muzyczny – Dźwiękowiązałka. Niesamowity Sambor Dudziński zatrze granice między muzyką, teatrem, a performansem, wykonując utwory na stworzonym przez siebie muzycznym wehikule.

O 20:00 coś i dla młodych i dla trochę starszych. Prawdziwy Włoch Andrea Lattari zaśpiewa autentyczne włoskie przeboje, które wszyscy znamy!

Wydarzenie zakończymy zabawą taneczną, którą poprowadzi DJ.

Zapiszcie w swoich kalendarzach datę 2 czerwca! Warto być na Wiszeńskim Dniu Dziecka!

Udostępnij znajomymShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Powiązane artykuły

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

ul. Szkolna 1 55-114 Wisznia Mała

71 312 70 76

oksir@wiszniamala.pl

Media Społecznościowe