Gminny Dzień Dziecka 2 czerwca w Wiszni Małej!

Zapraszamy na Gminny Dzień Dziecka! Wydarzenie odbędzie się na boisku sportowym w Wiszni Małej.

Rozpoczynamy o 14:00 paradą „Młoda Polska” z okazji stulecia odzyskania niepodległości. Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkich mieszkańców, a marszowi towarzyszyć będzie Gminna Orkiestra Dęta.

Na dużej scenie zaprezentują się młode talenty z różnych dziedzin kultury (taniec, śpiew, aktorstwo), posłuchamy Wiszeńskich Debiutów – śpiewasz i chcesz pokazać swój talent? Zgłoś się i wystąp na dużej scenie!

Usłyszymy również wyjątkowy koncert uczestników projektu Wiszeńskie Talenty. W zeszłym roku młodzi ludzie z Wiszni Małej trenowali pod okiem profesjonalistów, a następnie nagrali płytę w studio. 2 czerwca to dzień gdy będziemy mogli usłyszeć ich na żywo!

O 19:00 zapraszamy na niesamowity spektakl muzyczny – Dźwiękowiązałka. Niesamowity Sambor Dudziński zatrze granice między muzyką, teatrem, a performansem, wykonując utwory na stworzonym przez siebie muzycznym wehikule.

O 20:00 coś i dla młodych i dla trochę starszych. Prawdziwy Włoch Andrea Lattari zaśpiewa autentyczne włoskie przeboje, które wszyscy znamy!

Wydarzenie zakończymy zabawą taneczną, którą poprowadzi DJ.

Zapiszcie w swoich kalendarzach datę 2 czerwca! Warto być na Wiszeńskim Dniu Dziecka!

Powiązane artykuły

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

ul. Szkolna 1 55-114 Wisznia Mała

71 312 70 76

oksir@wiszniamala.pl