Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pn. „Kartka Wielkanocna”


Na ogłoszony przez OKSiR Wisznia Mała konkurs plastyczny pt „Kartka Wielkanocna” wpłynęło 78 prac plastycznych w trzech kategoriach. Jury wybrało najpiękniejsze prace oraz tę, która zostanie rozesłana wraz z życzenia przez Ośrodek Kultury. 

W dniu 16 marca 2016 r. w OKSiR Wisznia Mała odbyło się podsumowanie konkursu, podczas którego komisja w składzie: Anna Pietrzyk (podinspektor ds. promocji i współpracy w Urzędzie Gminy Wisznia Mała), Dyrektor OKSiR Paweł Kamiński oraz pracownicy Michał Kuras (grafik) i Magdalena Tabiś dokonała oceny prac w trzech kategoriach: przedszkola, klasy I-III oraz klasy IV-VI szkoły podstawowej. Wszystkie prace były niezwykle ciekawe, wykonane z wielką starannością różnorodnymi technikami plastycznymi, spełniające kryteria regulaminu konkursu. Po burzliwych obradach komisji udało się wyłonić zwycięzców.

Laureatami konkursu zostali:

KATEGORIA PRZEDSZKOLAKI

I miejsce: Salwador Łakatosz
II miejsce: Anna Bal
III Miejsce: Alicja Suwaj
Wyróżnienie: Marcin Maure

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I-III

I miejsce: Natalia Krawczyk
II miejsce: Nikola Świdzińska
III Miejsce: Tymoteusz Ptak
Wyróżnienie: Bernard Bernasiński

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV-VI

I miejsce: Weronika Kałęka
II miejsce: Joanna Suwaj
III Miejsce: Tymon Sornat
Wyróżnienie: Maja Kwiecień

Zwycięskim projektem karki dla Ośrodka Kultury została praca Salwadora Łakatosza ze Szkoły Podstawowej w Psarach. Wszystkie nadesłane na konkurs prace będzie można obejrzeć podczas Jarmarku Wielkanocnego w dniu 20 marca 2016r. w świetlicy w Krynicznie, podczas którego zostaną również wręczone nagrody laureatom konkursu. Tych, którzy nie będą mogli odebrać nagród w wyznaczonym terminie zapraszamy do osobistego odbioru nagród w OKSiR Wisznia Mała w godzinach otwarcia Ośrodka.

Fundatorami nagród i upominków jest Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej oraz Gmina Wisznia Mała.Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie, natomiast zwycięzcom oraz opiekunom grup serdecznie gratulujemy.

Udostępnij znajomymShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Powiązane artykuły

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

ul. Szkolna 1 55-114 Wisznia Mała

71 312 70 76

oksir@wiszniamala.pl

Media Społecznościowe